1. Nové vozidlá
  2. GR86

Nová Toyota GR86

V DOKONALOM SPOJENÍ S VOZOVKOU
Predstavujeme Toyotu GR86, ktorá Vás vtiahne do napínavého sveta športových vozidiel GR.

Nový model GR86, ktorý stelesňuje ducha ikonických športových automobilov Toyota, vrátane 2000GT alebo AE86, je jedným z posledných svojho druhu. Skvelá ovládateľnosť, agilita a dizajn, ktorý priamo ovplyvnili naše dlhoročné odborné znalosti v oblasti motoristického športu, Vám prinesú jedinečný zážitok zameraný na to, na čom najviac záleží: čistá zábava z jazdy.

Ste pripravení opäť byť v dokonalom spojení s vozovkou?

VIAC VÝKONU, VIAC ÚSMEVU

Nový model GR86 ponúkne všetko, kvôli čomu bola vždy jazda s GT86 taká zábavná, a posúva samotné vzrušenie z jazdy ešte vyššie. Elegantná a prepracovaná karoséria kupé kombinuje materiály šetriace hmotnosť, napríklad hliníkovú strechu, s aerodynamikou inšpirovanou motoršportom pre špičkovú ovládateľnosť a stabilitu. V kombinácii s novým, ľahkým štvorvalcovým motorom typu boxer s objemom 2,4 litra sľubuje GR 86 výkon, ktorý vám zaručene vyčarí úsmev na tvári.

ANALÓGOVÝ ZÁBLESK V DIGITÁLNOM SVETE

S modelom GR86 sa môžete tešiť na športové auto, ktoré je verné svojej línii s uložením motora vpredu a pohonom zadných kolies. Okrem dokonalého rozloženia hmotnosti má aj nízke ťažisko pre väčšiu agilitu v zákrutách, zatiaľ čo torzná tuhosť sa v porovnaní s predchodcom zvýšila až o 50%.

A výsledok?

Ostrejšie ovládanie, lepšia spätná väzba riadenia a ešte dokonalejší pocit z každej jazdy, kde každé pridanie plynu bude pastvou pre vaše zmysly.