1. Nové vozidlá
  2. Dizajn

UNIKÁTNY ŠTÝL A SILUETA SUV

Toyota bZ4X kombinuje elegantný a vyspelý vzhľad elektrického vozidla so sebavedomým dizajnom SUV vozidla. Výsledkom je inovatívne elektrické vozidlo, ktoré funguje na všetkých povrchoch a priťahuje pohľady svojho okolia.

Výnimočný mestský dizajn. Vynikajúce schopnosti SUV

Toyota bZ4X má impozantný vzhľad vďaka dizajnu vhodnému na pohyb v meste a výkonu pripravenému na dobrodružstvo za jeho hranicami. Kombináciou elegantnej, pokročilej aerodynamiky BEV s robustným výkonom ako pri SUV tak prekoná všetky vaše očakávania.

  • Robustný postoj vozidla podporujú štíhle svetlomety inšpirované motívom žraloka kladivohlavého
  • To všetko v spojení s výrazným čiernym lemovaním kolies, ktoré pri pohľade zboku vyjadrujú originálny charakter SUV vozidla
  • K mimoriadnej aerodynamike prispieva aj nízka strecha, ktorá zaisťuje menší odpor vzduchu a pozoruhodne hladkú jazdu
Multi‑informačný displej
Volant
Prémiové cestovanie
12,3-palcový multimediálny displej
Premiové materiály
Navrhnutá pre všetky vaše cesty
Úžasne priestranná

Multi‑informačný displej

Tenký, nízko posadený prístrojový panel zobrazuje dôležité údaje, ako je rýchlosť a dojazd vozidla tesne nad volantom, dokonale v súlade s čistým výhľadom vodiča.

Volant

Intuitívne ovládanie vám umožní sústrediť sa na cestu pred vami. Premyslene umiestnené ukazovatele a volant zlepšujú viditeľnosť a skracujú reakčnú dobu vodiča. Získajte prístup k dôležitým informáciám bez toho, aby ste odvracali oči od cesty.

Prémiové cestovanie

Inteligentne navrhnutý kokpit a priestranný interiér dodávajú kultivovanosť, zatiaľ čo štýlové textúry inšpirované severským svetom a vyladené detaily vytvárajú maximálne pohodlie pre všetkých cestujúcich.

12,3-palcový multimediálny displej

Multimediálny systém Toyota Smart Connect s 12,3-palcovým dotykovým displejom zobrazuje všetky dôležité informácie na jednom mieste.

Premiové materiály

Luxusná perforovaná látka a mäkké zdobené opierky rúk vytvárajú príjemný interiér, ktorý je nadmieru pohodlný.

Navrhnutá pre všetky vaše cesty

Veľkorysá päťmiestna kabína poskytuje množstvo prémiových funkcií, ktoré zaistia, že si každý cestujúci užije pokojnú cestu v úplnom pohodlí.

Úžasne priestranná

Dlhý rázvor poskytuje skvelý priestor na nohy, ktorý potrebujete a s prekvapivo veľkou kapacitou batožinového priestoru až 452 litrov.

Navrhnutá pre všetky druhy ciest

Ten skutočný zážitok vodiča

  • Panoramatická strecha

    Panoramatická strecha dodáva exteriéru štýl a umocňuje pocit priestrannosti a vzdušnosti interiéru. Elektrická clona účinne blokuje svetlo a chráni pred teplom spôsobeným priamym slnečným žiarením.