1. Elektrifikovaný
  2. Plug-In Hybrid Electric
  3. Jazda

Zábavná a EKONOMICKÁ jazda

Plug-in hybridy majú v porovnaní s bežnými vozidlami so spaľovacím motorom nižšie emisie CO2 aj spotrebu paliva, takže vodičom prinášajú skvelé ekonomické parametre. Okrem toho poskytujú aj nespochybniteľné výhody elektrického pohonu vrátane mohutného, okamžite dostupného krútiaceho momentu a úplného ticha v interiéri. Výsledkom je príjemný a vzrušujúci zážitok z jazdy.

Online služby MyT

Od kontroly stavu batérie a aktuálneho dojazdu cez programovanie časov nabíjania až po vychladenie/vykúrenie kabíny vopred – s aplikáciou MyT pre smartfóny využijete svoju plug-in hybridnú Toyotu na maximum.
Zistite viac o aplikácii MyT

Dlhá životnosť

Ako každý komponent v Toyote, aj batérie v našich plug-in hybridoch sú skonštruované s ohľadom na maximálnu životnosť. Na každú batériu poskytujeme záruku 5 rokov / 100 000 km, ktorú pri dodržaní každoročných servisných prehliadok hybridného systému predlžujeme až na 10 rokov. Náš program spätného odberu zaisťuje, že s batériami sa na konci ich životnosti bude zaobchádzať bezpečne a zodpovedne. Našim cieľom je recyklovať viac ako 50% hmotnosti hybridných batérií.