1. Elektrifikovaný
 2. Nástenné nabíjačky

NÁSTENNÉ NABÍJAČKY TOYOTA

ENERGIA, S KTOROU VYUŽIJETE SVOJ ELEKTROMOBIL NA MAXIMUM

So štýlovou nástennou nabíjačkou Toyota môžete odomknúť potenciál svojho plug-in hybridného (PHEV) alebo plne elektrického vozidla (EV) z pohodlia domova. Naše vysokokvalitné nástenné nabíjačky predstavujú praktický a cenovo efektívny spôsob, ako každý deň využívať elektrickú energiu. Cieľom môže byť úspora paliva pri dlhšej jazde čisto na elektrickú energiu alebo úspora času pri menej častých návštevách verejných nabíjacích staníc.

DOMOV JE TAM, KDE NABÍJATE

Naše nástenné nabíjačky ponúkajú jednoduchý, rýchly a cenovo dostupný spôsob, ako využívať existujúcu elektrickú prípojku a nabíjať doma.

PRIPOJTE SA, ODDYCHUJTE, NABÍJAJTE

Nástenná nabíjačka Toyota ponúka jednoduchý a efektívny spôsob nabíjania vášho plug-in hybridu alebo elektromobilu u vás doma. Montuje sa do vašej garáže alebo na príjazdovej ceste a akumulátor vášho vozidla dokáže nabiť rýchlejšie a spoľahlivejšie ako domáca zásuvka, takže môžete oddychovať s vedomím, že auto bude vždy plne nabité a pripravené vyraziť.

VIAC ELEKTRINY, VIAC ZÁBAVY

S nástennou nabíjačkou Toyota si užijete viac jedinečných zážitkov z jazdy vo vašom plug-in hybride alebo elektromobile. Pravidelné nabíjanie znamená, že váš plug-in hybrid bude viac času jazdiť v tichom režime EV, takže ušetríte palivo a obmedzíte emisie. Vodiči s elektromobilmi môžu začať každý deň s istotou, že zájdu ďalej bez zastávok na nabíjanie.

VŠETKO POD KONTROLOU

S nástennými nabíjačkami Toyota budete mať všetko pod kontrolou, teraz aj v budúcnosti. Vďaka funkcii plánovania nabíjania v aute alebo prostredníctvom aplikácie MyT pre smartfóny môžete využiť lacnejšie sadzby za elektrinu mimo špičky. A keďže vo výbave sú európske štandardné konektory typu 2, flexibilitu nabíjania a pokoj v duši si môžete užívať celé roky*.

* Túto funkcionalitu umožňujú iba nabíjačky Wallbox Connect.

S APLIKÁCIOU MyT BUDETE MAŤ AUTO POD KONTROLOU

Aplikácia MyT pre smartfóny vám umožňuje jednoducho ovládať vašu Toyotu na diaľku. Z pohodlia domova môžete naplánovať časy nabíjania alebo z obchodu skontrolovať stav nabitia akumulátora.

  • Spustenie alebo naplánovanie nabíjania
  • Kontrola stavu akumulátora alebo nabíjania
  • Vyhľadanie a odblokovanie verejnej nabíjačky
Stiahnite si aplikáciu MyT ešte dnes.

VYHĽADAJTE SPRÁVNU NABÍJAČKU

Štýlové, bezpečné a pripravené na budúcnosť. Nástenné nabíjačky Toyota ponúkajú vynikajúcu kvalitu a spoľahlivosť, takže sú dokonalým partnerom pre vašu plug-in hybridnú Toyotu alebo elektromobil Toyota.

 • ZÁKLADNÁ NÁSTENNÁ NABÍJAČKA

  Najvhodnejšia pre majiteľov PHEV

  Maximálny výkon: 22 kW
  Typ konektora: Typ 2
  Typ kábla: Režim 3
  Dĺžka kábla: 6 m
  Montáž: Do interiéru alebo exteriéru
  Záruka: 3 roky

 • NÁSTENNÁ NABÍJAČKA S PRIPOJENÍM

  Najvhodnejšia pre ovládanie na diaľku

  Maximálny výkon: 22 kW
  Typ konektora: Typ 2
  Typ kábla: Režim 3
  Dĺžka kábla: 6 m
  Montáž: Do interiéru alebo exteriéru
  Prístup: Zablokovanie/odblokovanie pomocou RFID
  Pripojenie: Wi-Fi alebo 4G
  Záruka: 3 roky

PRÍSLUŠENSTVO PRE NABÍJANIE

TEN PRAVÝ MOTIVAČNÝ SYSTÉM

S rastúcim dopytom po plug-in hybridných a plne elektrických vozidlách mnohé európske vlády ponúkajú granty a dotácie, aby bola montáž domácej nástennej nabíjačky ešte dostupnejšia. Vďaka dotačným programom s podporou až 75 % je teraz ten správny čas na nabíjanie doma.